پستکس | سامانه پستی اپراتورهای پستی

پستکس اولین پلتفرم جامع خدمات حمل و نقل و پستی ایران است کهصاحبان انواع کسب و کار اعم از آنلاین  و یا صنایع با کمک شرکتهای متنوع پستی اعم از پست - پست بار، چاپار، PDE،TPG، BSW، یارباکس، اسنپ باکس ،اوبار و .... امکان عرضه سرویس های متنوع پست شهری، بین شهری، پست خارجی و حمل و نقل سنگین را، از درب تا درب استفاده کنند.

پستکس، امکان سنجش زمانی و قیمتی انواع سرویس های مختلف را در کنار امکان کیفیت سنجی به مشتریان خودعرضه میکند.

همچنین سرویس پست خارجی این سامانه، دارای دو بخش صادرات و واردات برای ۱۸۰ کشورِ دنیا حتی آمریکا و کانادا است.

فرستنده میتواند از دیگر نکات برجسته این سامانه، یعنی دریافت بارکد پستی بلافاصله پس از ثبت سفارش دریافت نماید و در تمامی زمان و فرایند ارسال با استفاده از سامانه رهگیری مرسولات پستی، موجود در پلتفرم از شرح حال مرسوله کسب اطلاع نماید.

پتانسیل دیگر این پلتفرم برای کسب کارهای اینترنتی، خدمت و سرویس پرداخت در محلCOD است که به فرستنده یا فروشگاه اینترنتی این امکان را میدهد که با پرداخت مبلغ مرسوله فروخته شده در محل گیرنده یا خریدار و اخذ و واریز وجه از طریق پلتفرم، ایجاد اعتمادسازی بنماید.

یک موضوع جالب برای کسانی که دارای فروشگاه آنلاین هستند این است امکان استفاده از  افزونه های وکامرس، اوپن کارت، جوملا و حتی api که این امکان را به فروشگاه اینترنتی میدهد که کلیه درخواستهای خدمات پستی خود را از درون سایت فروشگاهی خود عرضه و دریافت نماید.